MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14711032
*
nr 1471 1032
Skåp
Barock, Ek. Proveniens Geddeholms herrgård. Bredd: 135 cm. Djup: 54 cm, höjd: 193 cm, nyckel
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 maj 2022
kl 18:09:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/5 00:35:31
1
Vinnande bud
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock skåp
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:11
-
5214 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:44
-
5189 Bokhyllekåp
längd: 89 cm, djup: 42 cm, höjd: 181 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:56
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:31
-
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:23
-
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:10
*
Skåp
nr 1471 1032
Skåp
Barock, Ek. Proveniens Geddeholms herrgård. Bredd: 135 cm. Djup: 54 cm, höjd: 193 cm, nyckel
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 maj 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/5 00:35:31 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barock skåp
-
5198 Bokhylla
Betsad Furu. Bredd: 70 cm, djup: 25 cm, höjd: 140 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:11 -
5214 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:44 -
5189 Bokhyllekåp
längd: 89 cm, djup: 42 cm, höjd: 181 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:56
-
5188 Bokhylleskåp
2 st. Bredd: 90 cm, djup: 42 cm, höjd: 191 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:31 -
5202 Byrå/underskåp
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:23 -
5106 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 66 cm, djup: 28 cm, höjd: 68 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:10